obraz obraz obraz

Mata Malarska: pochłania zabrudzenia i ogranicza ich rozprzestrzenianie.


Jest to produkt który pomoże Ci w pracach malarskich i ogólnobudowlanych. Mata wykonana jest z grubej warstwy filcu podklejonego folią. Do dyspozycji masz dwa rozmiary 1m x 7,5m oraz 1m x 2m. W odróżnieniu od tektury malarskiej zabezpiecza przed przesiąkaniem wody, farby i innych płynnych substancji, pochłania pył i ogranicza jego rozprzestrzenianie. Dodatkowo chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniami. Ważne jest to że możesz stosować ją wielokrotnie. Pamiętaj – używaj filcem do góry. Zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Polimerowa POLI BLU: malowanie natryskowe.


Taśma POLIBLU to taśma polimerowa przeznaczona do zabezpieczania powierzchni przy malowaniu natryskowym. Taśma dostępna jest w rozmiarze 38mm x 33m. Pamiętaj że większość farb wewnętrznych to wodne dyspersje czyli połączenie żywic i wody, a taśma Poli Blu jest 100% wodoodporna, dzięki czemu uzyskasz czystą krawędź odcinającą dwa kolory. Chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Malarska HYBRID DUAL: mocny klej do folii, delikatny do ścian.


Jest to innowacyjny produkt będący połączeniem taśmy malarskiej i dwustronnej. Taśma dostępna jest w rozmiarze 19mm x 10 oraz 19mm x 25m. Posiada szerokie możliwości zastosowania, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki niej łatwo zabezpieczysz powierzchnie podczas prac malarskich i tynkarskich oraz szybko zamocujesz folie ochronne lub kurtynę przeciwkurzową. Wystarczy przykleić taśmę, zdjąć silikonową przekładkę oraz przykleić folię. Zobacz jakie to proste w odcinku e-doradcy.

Taśma Tynkarska: Tynki silikatowe i silikonowe.


Taśmę tynkarską super mocną Blue Dolphin zastosujesz na chropowatych powierzchniach np. przy malowaniu dwóch struktur tynkarskich oraz na tynkach silikonowych i silikatowych. Taśma dostępna jest w rozmiarze 48mm x 50m. Z łatwością przykleisz ją na tynk, kamień, beton czy cegłę. Taśma odporna jest na uszkodzenia mechaniczne więc możesz używać narzędzi budowlanych bez obaw o to, że taśma się zniszczy bądź spadnie z powierzchni. Dodatkową zaletą produktu jest to, że z łatwością przerwiesz ją w rękach, co znacznie ułatwi ci pracę. Przekonaj się sam, zobacz odcinek e-doradcy.

Klej HYBRID EXTRA: szybko wiążący, świetna przyczepność.


Klej Hybrydowy Ekstra marki Blue Dolphin to produkt ogólnego zastosowania o wysokim module lepkości i dużej zdolności penetracyjnej. Oparty na technologii hybrydowej łączy właściwości uszczelniaczy silikonowych oraz klejów poliuretanowych. Klej można zastosować do łączenia prawie wszystkich możliwych powierzchni. Można nim kleić drewno, metale, plastiki, beton oraz wiele innych materiałów stosowanych w przemyśle i budownictwie. Niezastąpiony wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i siła klejenia. Zobacz odcinek e-doradcy i zobacz jak to działa.

Kurtyna przeciwkurzowa: komfort użytkowania, prosty i łatwy sposób montażu.


Kurtyna przeciwkurzowa marki Blue Dolphin przeznaczona jest do oddzielania pomieszczeń podczas prac remontowo-budowlanych. Wymiary kurtyny to 215cm x 100 cm. Zapobiega przedostawaniu się kurzu, a zastosowanie zamka błyskawicznego ułatwi Ci przemieszczanie się miedzy jednym a drugim pomieszczeniem. Po zakończonych pracach możesz użyć jej ponownie. Zobacz odcinek e-doradcy.

Artykuły Ścierne - szlifowanie gładzi, gipsów, drewna, metalu i tworzyw sztucznych.


Są to produkty do szlifowania gładzi gipsowych, gipsów szpachlowych, drewna, metalu i tworzyw sztucznych. W zależności od potrzeb możesz wybrać produkty wykonane z elektrokorundu lub węglika krzemu. Te wykonane z elektrokorundu są dedykowane do szlifowania gładzi gipsowych. Ich zaletą jest to, że nie przyczyniają się do powstawania zarysowań powierzchni. Dodatkowo część z nich ma ścięta krawędź która pozwala na bardziej efektywne szlifowanie trudno dostępnych miejsc takich jak kąty wewnętrzne i zewnętrzne. Te wykonane z węglika krzemu posiadają trwałe i agresywne ziarno ścierne dzięki czemu możesz z powodzeniem używać ich na metalu, drewnie czy tworzywach sztucznych. Część z nich dopasowuje się do szlifowanego kształtu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz odcinek e-doradcy.

Zbieracz pyłu: Już nigdy nie szlifuj w tumanach pyłu


Jest to narzędzie do szlifowania gładzi gipsowych bez tumanów pyłu. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się wypełniać ubytki, rysy, dziury czy pęknięcia na ścianach. Podczas szlifowania pył jest praktycznie wszędzie. Zbieracz pyłu to narzędzie do szlifowania gładzi gipsowych bez tumanów pyłu. Zastosuj nasz produkt i już nigdy nie szlifuj w tumanach pyłu, oszczędzając czas na sprzątanie. Przekonaj się sam, zobacz odcinek e-doradcy.

Pokrowiec na Kuwetę Malarską: Oszczędzaj czas i pieniądze podczas malowania


Pokrowiec na kuwetę malarską marki Blue Dolphin Tapes to wysokiej jakości ekologiczny pokrowiec, który w błyskawiczny sposób umożliwi pozbycie się farby, bez konieczności mycia kuwety. Dzięki temu produktowi wystarczy jedna kuweta i kilka pokrowców na pomalowanie całego mieszkania wieloma kolorami. Zobacz odcinek e-doradcy i sprawdź jak to działa.

Wałek Dolphin: Uniwersalny i odporny na działanie rozpuszczalników


Dzięki odpowiednio dobranej tkaninie, z łatwością pomalujesz nim wiele różnych powierzchni zarówno farbami lateksowymi jak i emulsyjnymi. Wałek daje gwarancje jednolitego i gładkiego toczenia się po malowanej powierzchni oraz eliminuje tworzenie się smug. Jest odporny na działanie rozpuszczalników. Używając ten produkt uzyskasz gładką powłokę malarską. Dostępny w rozmiarach 18, 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Velur: Malowanie parkietów oraz lamperii bez ryzyka


Wałek wykonany jest z wełny i przeznaczony jest do malowania parkietów oraz lamperii lakierami na bazie agresywnych rozpuszczalników. Możesz bez ryzyka używać go w połączeniu z lakierami dwuskładnikowymi, poliestrowymi czy epoksydowymi. Jest on odporny również na żywice. Do dyspozycji masz sześć rozmiarów wałków: 6, 10, 12, 15, 18, 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Bluewhite: Malowanie nierównych powierzchni bez smug


Przeznaczony do farb emulsyjnych i lateksowych. Produkowany jest metodą termofuzji, polegającą na termicznym wtopieniu tkaniny w plastikowy rdzeń wałka. Wałek wykonany jest z trudnościeralnej i odpornej na rozrywanie tkaniny, dzięki czemu jest bardziej trwały. W zależności od potrzeb można wybrać rozmiary: 18 lub 25cm. Produkt ten dostępny jest również w wersji wałka kątowego. Wałek kątowy przeznaczony jest do malowania narożników, kątów oraz innych trudno dostępnych miejsc, takich jak prostopadłe łączenie powierzchni. Znakomicie sprawdzi się przy malowaniu pomieszczeń wewnątrz. Przekonaj się sam. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Fasada: Idealne pokrycie podczas malowania chropowatych powierzchni


Przygotowujesz się do malowania fasad lub elewacji? Oto wałek dla Ciebie. Wykonany jest z trudnościeralnej tkaniny, która zapewnia jego trwałość i sprawia, że wałek nadaje się do wielokrotnego użycia. Podkład wykonany z chłonnej gąbki zwiększa wydajność pracy, co pozwala rozprowadzić farbę na większej powierzchni bez konieczności częstego sięgania po farbę do kuwety lub wiadra. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 18 oraz 25 cm. Zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Paroizolacyjna: Mocowanie folii oraz uszczelnianie membran budowlanych


Taśma posiada bardzo niską paroprzepuszczalność oraz wysoką siłę klejenia. Dzięki niej szczelnie i pewnie zakleimy styki czy zakłady folii paroizolacyjnej. Dodatkowo taśma przystosowana jest do długotrwałego pozostawania na powierzchni, dzięki czemu unikniemy problemów takich jak marszczenie i pękanie złącz folii. Produkt jest dostępny w jednym uniwersalnym rozmiarze 60mmx25m. Dodatkową zaletą jest łatwość przerywania w dłoniach beż używania dodatkowych narzędzi. Sprawdź odcinek e-doradcy.

Taśma Strong: Szybka i trwała naprawa


Taśmę można zastosować wszędzie tam gdzie potrzebne jest szybkie i trwałe łączenie bądź uszczelnienie kilku elementów. Można jej użyć do łączenia różnych materiałów, naprawy uszkodzonych rur i węży oraz docelowych napraw. Charakteryzuje się wysokim stopniem przyczepności do różnego typu powierzchni. Taśma odporna jest na wszystkie warunki pogodowe, można ją stosować od -10 do +60 stopni. Składa się z czterech warstw, które czynią ją najmocniejszą taśmą naprawczą na rynku. Dodatkową zaletą jest łatwość przerywania w dłoniach bez dodatkowych narzędzi. Przekonaj się sam, zobacz odcinek e-doradcy.

Oryginalna Taśma Malarska Blue Dolphin Tapes: Dlaczego powinieneś użyć Taśmy Malarskiej Blue Dolphin Tapes?


Jest odporna na światło i promienie UV, doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na powierzchniach zewnętrznych, zapewnia czyste linie malowania. Specjalnie opracowana formuła kleju sprawia, że farba nie podcieka, a taśma nie przywiera. Taśma nie pozostawia śladów kleju. Może przebywać na powierzchni nawet do 30-stu dni. Jest przyjazna dla środowiska - klej nie zawiera rozpuszczalników. Pozwól, że e-doradca opowie Ci o właściwościach i zastosowaniu taśmy. Zobacz odcinek.

Taśma Tynkarska: Czas na prace murarskie?


Taśma Tynkarska to produkt przygotowany specjalnie dla Ciebie. Chroni powierzchnię przed zabrudzeniem podczas tynkowania. Jest niezwykle trwała, idealnie sprawdza się na powierzchniach zarówno gładkich, jak i chropowatych takich jak: cegła, tynk , drewno, beton, czy kamień. Jest odporna na promienie UV i wysokie temperatury. Nie zostawia śladów kleju. Charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysoką siłą klejenia. Jednym słowem niezawodna! Sprawdź odcinek e-doradcy.

Taśma Ochronna Zewnętrzna: Malowanie na zewnątrz?


Taśma ochroni nasze profile okienne, futryny i drzwi podczas prac remontowych na zewnątrz. Jest odporna na promienie słoneczne, UV oraz na wilgoć. Nie zostawia kleju. Doskonale sprawdzi się na szkle, plastiku, aluminium, winylu, czy drewnie. Uwaga: Taśma wytrzymuje temperaturę do 60°C i może pozostawać na powierzchniach zewnętrznych nawet 30 dni. Kliknij na odcinek e-doradcy i dowiedz się więcej.

Taśma Zewnętrzna QRP: Solidne zabezpieczenie powierzchni podczas prac na zewnątrz?


Przygotowana w nowatorskiej technologii taśma plastikowa malarska, charakteryzuje się super łatwym przerywaniem w obu kierunkach. Odporna na promienie UV , może pozostawać na powierzchni do 14 dni. Jest wygodna w użytkowaniu i sprawdza się na wielu rodzajach powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealna do tynkowania, zabezpieczania powierzchni przed malowaniem, mocowania folii oraz do tymczasowych napraw. Taśma przyjazna dla środowiska! Zobacz odcinek e-doradcy.

Taśma Malarska do Krzywizn: Chcesz samodzielnie stworzyć wzory na ścianach według własnego projektu? Czemu nie!


Oto produkt właśnie dla Ciebie. Dzięki wysoko krepowanemu papierowi i specjalnej recepturze kleju, taśma znakomicie chroni powierzchnie o nieregularnych kształtach. Idealna do malowania dekoracyjnego. Pozwala na tworzenie dowolnych kompozycji i wzorów takich jak łuki, okręgi i fale. Taśma używana w programie Weekendowe Malowanie, emitowanym na antenie TVP. Więcej o programie na www.weekendowemalowanie.pl Sprawdź odcinek e-doradcy.

Kurtyna Przeciwkurzowa: Rozpoczynasz remont? Chcesz dobrze zabezpieczyć pomieszczenia, tak, aby kurz nie rozniósł się po całym domu?


Przedstawiamy Ci Kurtynę Przeciwkurzową. Służy ona do oddzielania pomieszczeń podczas prac remontowo - budowlanych. Kurtyna zapobiega przedostawaniu się kurzu, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego pozwala na łatwe przemieszczanie się, bez konieczności demontażu zabezpieczenia. Prosty i łatwy montaż oraz szczelność, daje duży komfort użytkowania. Kurtyna nadaje się do wielokrotnego użycia. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Microfibra: Który wałek wybrać spośród tylu ofert producentów? Który okaże się najbardziej przydatny podczas remontu w Twoim domu?


Dokonaj świadomego wyboru z e-doradcą! Wałek wykonany z bardzo chłonnej tkaniny w technologii termofuzji. Możesz go użyć do rzadkich farb emulsyjnych, lateksowych, lazur, bejcy oraz poliureatnów. Najlepszy do malowania ścian i sufitów. Nie chlapie, przeznaczony jest do powierzchni gładkich. Zobacz odcinek e-doradcy.

Wałek Blaufaden: Jedno krycie, gęste farby? Oto wałek dla Ciebie!


Wałek przygotowany specjalnie do pracy z gęstymi farbami lateksowymi, akrylowymi, również z tymi wodorozcieńczalnymi. Wykonany w nowoczesnej technologii termofuzji. Przeznaczony do powierzchni gładkich, pozostawia gładką strukturę. Jedno krycie, idealny do malowania ścian i sufitów. Zobacz odcinek e-doradcy.

Pędzel Angielski Dolphin: Dlaczego ten?


Masz przed sobą profesjonalny pędzel do malowania, przeznaczony do każdego rodzaju farb. Pozwól, że e-doradca przedstawi Ci właściwości i zastosowanie wybranego produktu.

Zestawy Malarskie do Malowania Dekoracyjnego: Zanosi się na remont?


Masz przed sobą wszystkie niezbędne akcesoria, których potrzebujesz podczas malowania, spakowane w jeden zestaw. Do wyboru Zestaw Łuki i Okręgi lub Zestaw Pasy i Kwadraty. Zestawy zawierają taśmy, wałki oraz pędzle do tworzenia wybranych wzorów, niezbędne do samodzielnej realizacji projektów. Taśma malarska niebieska gratis! Zobacz odcinek e-doradcy.